За статистикою алкоголіком стає кожний десятий українець. Кожний рік від алкоголю помирає більше 40 тис. українців. Та й кількість злочинів «по-п’яні» неухильно зростає…
«ВВС», №10(328), 2008
Причин алкоголізму багато і на першому місці надприбутки від продажі алкоголю, про що свідчить потужна, а значить і дорогуща, реклама. Тисячної б долі тієї реклами та на бджолині продукти… Цей матеріал звичайно ж ту рекламу не переважить. Але нехай це буде хоч маленька краплина на шальку терезів на користь бджолиних продуктів і, якщо вона навіть одній людині чи сім’ї зарадить, то вже буде не марно…
Лікування від алкоголізму є і досить ефективне. І медикаментозне, і «джен-дзю терапія» (голковколювання), і психотерапія (з «підшиванням» чи «кодуванням»). Але ж воно і недешево, і не всім близько, особливо сільським жителям… А село ж від цього лиха сьогодні чи не найбільше потерпає… Та й відірватись від робіт нагальних спробуй змусити, якщо хворий ще не до кінця від господарства відвернувся. І сподвигнутись на рішучий і недешевий крок нелегко. А
бджолині продукти ось вони у сусіда. І не дорого, і по бартеру (за молоко, чи за буряки), а чи й «відтанцювати» можна…
У моєму «Зошиті» за першоджерелом занотований рецепт всесвітньо відомого американського лікаря-натуропата Д. Джарвіса. Рецепт цей ви, напевно, знаєте. Він є в багатьох медових порадниках… На всяк випадок, подаю його.
П’яному дають 6 чайних ложок меду (в чайній ложці орієнтовно 7 г меду). Через кожних 20 хв. ще двічі повторюють таку дозу. Тобто загалом 18 чайних ложок меду протягом 40 хв. Потім знову три дози по 6 чайних ложок кожна дають через кожні 20 хв. Наступного дня, як тільки хворий прокидається, дають ще три дози по 6 чайних ложок з інтервалом 20 хв., потім круто зварене яйце. Через 10 хв. пацієнт одержує ще 6 чайних ложок меду. Сніданок має складатися із 4 чайних ложок меду, склянки томатного соку і шматочка нежирного м’яса.
На десерт — ще 4 чайних ложки меду. Результат лікування Джарвіс засвідчує прикладом: «Товариш приніс п’яному (вже не п’яному) пляшку горілки на вечерю, одначе той відсунув її і сказав, що більше не хоче пити. Надалі він більше ніколи в житті не брав до рота спиртного!».
Таким чином, пів кілограма меду за пів доби за описаною схемою викликало відразу до алкоголю на все життя!
Професор В. Березовський пояснив мені це диво так. Вважається, що пристрасть до алкоголю пов’язана з нестачею в організмі калію. Мед же є чудовим джерелом калію (36 мг/100 г) і його вживання значно зменшує бажання випити і навіть викликає відразу до спиртного, відчутно полегшує процес витверезіння. До речі, це лікування можна ефективно
За Ерлом Мінделом (експерт № 1 в світі по вітамінах і харчуванню) в алкоголіків, зазвичай, буває дефіцит і цієї мінеральної речовини (магнію). Він же рекомендує: «Якщо п’єте алкоголь — збільшіть вживання магнію». А щоб вичерпати пояснення чудодійної сили цього рецепту додам ще й таке: магній ефективно засвоюється у сполученні з кальцієм (класичне співвідношення1:2). В обніжжі бджолиному співвідношення магнію з кальцієм близьке до класичного (5:14 мг/мл). А в «краплях» кальцію немає взагалі.
А щоб ви в ефективність моїх порад повірили розповім насамкінець байку.
Той рецепт, про який я вам повідав, вперше був опублікований в ж. «Пасіка», №4 за 2004 рік. А десь навесні 2005 року зателефонував сільський бджоляр з
продовжити. Так, наприклад, Вадим Якимович радить в наступні дні давати суміш квіткового пилку (обніжжя бджолиного) з медом у співвідношенні 1:2 по 2 столові ложки двічі на день. Це «зілля» знімає душевну депресію, пов’язану з виходом зі стану глибокого сп’яніння (запою). Приймати протягом 20 днів.
Від себе додам: ефект від такого продовження лікування пояснюється тим, що в обніжжі бджолиному калію майже в 10 разів більше (300 мг/100 г) ніж в медові! І не тільки в медові… Приміром, моє порівняння з широко відомою мінеральною добавкою «Краплі Береш-плюс» (див табл.) показало, що одноденна порція обніжжя за кількістю калію переважає одноденну порцію цих крапель більше ніж у 50 (!) разів, за вмістом магнію — у 6 (!) разів.
Василь СОЛОМКА (“ДіД Василь”)