Відкриття пасічного сезону-2018

mbk2_2018

 

За рішенням Ради Бджолярського кругу традиційне відкриття пасічного сезону 2018 року  відбудеться 21-22 квітня у м.Рівне (Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне», біля с.Кустин) та 28-29 квітня у смт.Градижзьк (Дитячий табір «Чайка», на горі Пивисі).

В програмі: проведення провідними пасічниками та вченими країни лекцій, виступів та майстер-класів;  презентація нових книг, використання продуктів бджільництва в апітерапії, ознайомлення з новинками та обмін досвідом;  інформація про діяльність СПУ та Гільдії медоварів України.

Кустин: 1)    ТЕХНОЛОГІЇ ПАСІЧНИКУВАННЯ, О.Д.Комісар;
2)ХВОРОБИ БДЖІЛ, доктор біол. наук., проф. Є.В.Руденко;
3)ІНСТРУМЕНТИ ТА ОБЛАДНАННЯ, член ради Бджолярського Кругу, голова науково-виробничого кооперативу «Павік» Ю.М.Гуслій;
4) АПІТЕРАПІЯ, почесний апітерапевт  Д.М.Синишин;
5) МЕДОВАРІННЯ, голова ГО «Гільдія медоварів України» В.С.Барабаш  та В.А.Дмитрук;
6)МЕДОВА КОСМЕТИКА, Марія Шотік;
7)ПОЛІСЬКЕ БОРТНИЦТВО, майстер-клас з участю О.Нагорнюка і Ю.Старинського. 

Градижзьк: У виступах та в обговоренні проблем галузі ви почуєте: батька Бджолярського Кругу Соломку В.О.(ДіДа Василя), голову СПУ Стретовича В.М., зав. кафедрою бджільництва НУБіП Лосева О.М., зав. лаб. хвороб бджіл НДІ ветеринарії канд.вет. наук Маслій І.Г., відомих науковців та пасічників: Шпичак О.С.-Харківська фармакадемія, канд.наук, Нагорнюка В.І., канд.біол. наук Комісара О.Д., Малихіна В.Є., док. наук Семенюка В.Ф., Коржа В,М., Кобцева О.М., Крючкова М.М., Юхна О.М., Гальченка В.В., Піднебесного Д.Д. (про лікувальні продукти), Бажина А.В.( все про закупівлю та експорт меду), Семигреєнка С.В., Очколаса В.В.  (ПСП «Дружба»), провідних виробників обладнання: Руденко В.І.(АВВ-100), Саніна Ю.К.(Чарунка), Лемішева С.М.(Меліса-93), Гуслія Ю.М.(ПАВІК), Пуфлера В.Ф., Ткаченка Г.В., Бурякова І.В. та ін.

Всеукраїнська виставка-ярмарок обладнання, вощини та реманенту за участі провідних підприємств та господарств України (і не тільки), оздоровчої продукції бджільництва, питних медів.

 

Організатори заходу: Рада «Бджолярського кругу», Спілка пасічників Рівненщини, Придніпровська (Градизько-Кременчуцька) спілка пасічників та медоварів та Градижзька селищна рада.

Як їхати:

Кустин: З автостанції Рівного (вул. Київська, 40) маршрутними автобусами «Рівне-Олександрія»,  «Рівне-Волошки» до с.Кустин, дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне».

Тим, хто на «конях», якщо їхати з Києва по Брест-Литовському шосе- Е40/М06, перед м. Рівне на кільцевій розв’язці поверніть праворуч  на автомагістраль в напрямку  «Сарни» і далі продовжуйте рухатись по Р05 до с.Кустин.

Градижзьк: Автомобільний шлях Бориспіль-Дніпропетровськ: від Борисполя 220 км, від Кременчука 25 км. Маршрутки та автобуси з Києва на Кременчук, Дніпропетровськ, Сімферополь та в зворотному напрямі їдуть через Градизьк.

Залізничні станції: Кременчук (потяги з Одеси, Херсона, Харкова, Києва, Бахмача) в 25 км; Oлександрія (потяги зі Львова та Донецька) в 70 км.

Тим, хто на «конях», якщо їхати з Києва, то в Градизьку на перехресті (показчик на елеватор «Нібулон») повернути праворуч і всюди по головній, якщо з Кременчука, то на перехресті (показник на Погреби) повернути ліворуч і їхати кілометрів чотири.

З автостанції у Градизьку таксі привезе вас у табір.

 

 Про гроші: оргвнесок 100 грн. з учасника, проживання — 150 грн. в «Електронік-Рівне», 100 грн. в «Чайці»;  вечеря+сніданок 100 грн.;  ярмаркове місце-безкоштовно. Торби також не забувайте-вони вам згодяться.

Заїзд у п’ятницю з обіду,  від’їзд у неділю після 14.00. Початок майстер-класів  у суботу  об 11.00. До цього — реєстрація, поселення, ярмаркування, спілкування…

Також  святкова вечеря з нагоди відкриття сезону.

 

bk_volia

 

Телефонувати:

 по Кустину:

  • загальні питання-  до Тимощука Андрія Богдановича, тел. 096 336-20-49, e-mail: rivne.krug@gmail.com;
  • з питань виспупів, виставки обладнання та організації ярмарку— до Дмитрука Володимира Антоновича, тел. 050 378-56-83, e-mail: dmytruk.lutsk@ukr.net;
  • з питань  побуту (в т.ч. харчування)- до Черняк Євгенії Петрівни, тел. 097 359-25-67.

По Градижзьку:

  • з питань виспупів— до Дмитрука Володимира Антоновича, тел. 050 378-56-83, e-mail: dmytruk.lutsk@ukr.net;
  • з питань виставки та обладнання- до Гуслія Юрія Михайловича, тел.096 80-36-189, 050 44-87-725, e-mail: gusliy@ukr.net;
  • загальні питання- до Юхна Олександра Миколайовича, тел.066 99-32-853,  097 513-56-76.

 

Web site:  http://bee.gktsn.com/bee/bk

E-mail:     didvasil@i.ua

 

Рада Бджолярського кругу