Міжнародній конкурс Юний пасічник. Просимо надати допомогу!

  Доброго дня шановні колеги!

Вже третій рік поспіль, молоді пасічники 12-15 років представлятимуть бджільництво України на міжнародному рівні в Чехії, приймаючи участь в конкурсі Юний пасічник.

За два роки участі в Польщі та Словаччині діти зайняли призові місця — друге, четверте та восьме між 22 країнами світу.

Але останні два роки необхідно вносити організаційний внесок близько 18 000, 00 грн,  тому просимо Вас надати допомогу по мірі можливості і зарахувати на карточку 5168 7420 2465 9223, отримувач Сенчук Наталія Дмитрівна — директор Гадяцького аграрного училища, голова Спілки пасічників Полтавської області, координатор проекту Фонд підтримки молодих пасічників.

На організаторів та батьків дітей (їх троє) лягають витрати на переїзд в дві сторони, відкриття віз, харчування, подарунки дітям інших країн (не нами заведено).

Звітність про витрати коштів буде надано через засоби масової інформації.

Заздалегіть дякуємо, адже діти представлятимуть бджільництво всієї України.

З повагою Сенчук Наталія.

 

Від редакції:

Джерело: http://www.bazarmedia.info | 

gd6

Не зважаючи на складний час у державі, ми, патріоти своєї країни, повинні незалежно від віку і захоплення пам’ятати, що кожен рух, кожна подія, досягнення, перемога присвячуються миру та розквіту нашої Батьківщини.

Із такою думкою і відбулася участь наших дітей в 6-й Міжнародній зустрічі «Юний пасічник» (IMYB), яка проходила в місті Банська Бистриця (Словаччина), де було представлено 22 країни, у тому числі і діти з України, віком 13-15 років.

Метою даного проекту є виховання молодого покоління бджолярів, які можуть виконувати роботи досвідчених пасічників. За допомогою проекту організатори хочуть підвищити інтерес і пристрасть дітей до цієї професії, яка корисна суспільству в цілому.

Україна в таких зустрічах  брала участь двічі: у 2014 році в Польщі, де зайняла друге та четверте місця з-поміж 17 країнам-учасницям, і в 2015 році у Словаччині, де зайняла восьме місце серед 22 країн…

 

На стрічку новин