Племінна пасіка Круглова

Племінна пасіка Круглова знаходиться на території с.Сербинів, Волочиського р-ну, Хмельницької обл, та з 2005р. працює в напрямку селекції, виведення та реалізації бджоломаток української степової породи.

Племінний матеріал частково залишився в спадок від бджолорозплідника «Хмельницькмед» який з 2004 по 2012 роки знаходився на території точків пасіки Круглова. Також племінний матеріал поповнювався з господарств Яцишина Д.О., Герцака В.А. і проходить відбір на породність В НІІ бджільництва а особисто в Суботи Ю.В.

Пасіка налічує 300 основних бджолосімей на рамку 300х435, 150 сімей з запасними матками на рамку 145х435 і нуклеусний парк в кількості 1600 маткомість.

В господарстві три точки, знаходяться на відстані 5-25 км один від другого,на них розміщені підземні зимівники,столярна майстерня, лаболаторія для переносу личинок і збору маточного молочка, цех для відкачки меду, жиле приміщення, бібліотека з бджільництва і музей.

На пасіці використовуються вулики-лежаки на 20 рамок розділені глухою перегородкою, 8-рамочні вулики Паливоди, і 8-місні нуклеуси, розроблені разом з Михайлом Паливодою.

З 2013 року господарство займається виробництвом маточного молочка за власною технологією. В 2015 році зібрано 5 кг маточного молочка , що не вплинуло на виробництво бджоломаток , яких було реалізовано 2000 шт.

 

Previous Image
Next Image
 

Партнери:

Племінна пасіка Єгошина
Матковивідна пасіка Суботы
Матковивідна пасіка Яцишина
Матковивідна пасіка Герцака

 

Племінна пасіка Круглова реалізує:

  • плодових бджоломаток української степової породи ;
  • бджолопакети;
  • маточне молочко.

Відправка здійснюється у будь-яку точку України поштовим перевізником Нова Пошта.

 

Контакти:

м.Волочиськ, Хмельницької обл.
Телефон: +38 О67 812-34-13
E-mail: ukrmatkakrug@i.ua

 

ПублікаціЇ:

П. Д.Плахтій, Д. П.Плахтій, В. Г.Круглов «Продукти бджільництва в оздоровленні людини»
А.Дружбяк «З досвіду виведення маток на пасіці Вадима Круглова»
Микола Осташевський, Дмитро Осташевський «Пасіка Вадима Круглова»
 


Без рубрики