XІV БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ

За рішенням Ради Бджолярського кругу 1-2 жовтня 2016р., в таборі «Ювілейний» Баришівського р-ну традиційно відбудеться вже XІV всеукраїнський «БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ».
 

Чотирнадцятий Бджолярський Круг України
(прес-реліз, фотозвіт, відеозвіт)


 

Окрім святкування “медових обжинок” передбачені виставка обладнання і стендів, тематичні семі­нари: «Обладнання», «Технології пасічнику­вання», «Хвороби бджіл», «Продукти бджіль­ництва та медоваріння», «Апітерапія» з лекціями і виступа­ми провідних вчених, пасічників, бджолиних ветеринарів, апітерапевтів, юристів, провідни­ків громадських організацій, членів редакцій і головних редакторів часописів…

Обмін досвідом, обговорення проблемних і нагальних питань, консультації з фахівцями і пасічними авторитетами, демонстрація нови­нок, продукції, в т.ч. питних медів, медових пива і квасів, презентація і реалізація нових книг, видань і часописів, фільмів, фотографій, рекламних і пропагандистських матеріалів на продукти бджільництва…

Доповідачам і висту­паючим, а також тим, хто хоче продемонстру­вати цифрові фото, буде наданий мультимедій­ний проектор.

За рішенням Громади прийняття звернень до громадських організацій, виконавчих органів та т.ін.

Привозьте все, що хочете показати і розказати Товариству. Це ж Ваше зібрання!
І ярмаркування…

bk12

Як їхати: електричкою Київ — Яготин (Гребінка) до зуп. “Коржі” — далі пішки 15 хв. до табору відпочинку “Ювілейний”. Автомобілями з Баришівки до табору “Ювілейний” 2 км по дорозі на Березань. Маршрутками “Баришівка” від метро “Харківська” і “Лісова”
(інтервал півгодини) і таксі до “Ювілейного”, а можна й пішки (до 2 км).

Про гроші:  Зібрання проводиться традиційно без чиєї б то не було фінансової підтримки. За наші трудові. Організа­ційний внесок — 100 грн. з кожного учасника (інформаційні матеріали для кожного, оренда табо­ру, зали, столової (з піснями під гармошку і без), оплата послуг (в т.ч. невеличкого кон­церту), аудіо- і мультимедійне супроводжен­ня, нагороди, бейджики і т. ін.). Беріть гроші і на ярмаркування — буде пасічний реманент, обладнання, вощина, ветпрепарати, набори для медоварів… (все за ціною виробника), а також література, аудіо, відеодиски та ін.

Вечеря і сніданок – до 150 грн. Нічліг до 100 грн/добу, а  в котеджах по150 грн/доба. Бронювання за тел. (097)556-46-60.

Заїзд в табір з 30 вересня з 15-00 та зранку 1 жовтня. Початок організованої роботи за програмою з служби Божої і фотосесії  о 12 го­дині 1 жовтня. Закінчення організованої роботи о 14-00 в неділю 2 жовтня. Неформаль­не спілкування в п’ятницю ввечері і зранку в суботу (ввечері дружня вечеря) і до… Виходячи з цього, треба щоб було щось у торбі…

Тел. організаторів:
(097)739-34-48  Ворона Анатолій Петрович, для формування порядку денного бажано записатись на виступи і повідомити їх тему до 29 вересня за тел. (098)400-27-42 або (050)164-88-52, Соломка Василь Олексійович («ДіД Василь»).

Рада Бджолярського кругу

 

Інтерактивна онлайн-мапа

Без рубрики